Dobšice

Počasí Dobšice - Slunečno.cz

Dobšice

telefon: +420 515 249 030

fax: +420 515 225 975

email: obec@dobsice.cz

adresa: Brněnská 70, 671 82 Dobšice

ID datové schránky: ngyaz88

 

Případné platby můžete poukázat: ke stáhnutí zde

Vážení občané,

prostřednictvím HZS JmK ÚO Znojmo Vás oslovujeme s prosbou o pomoc v oblasti péče v zařízeních pro seniory a pečovatelskou službou ve Znojmě a Nemocnici Znojmo.

Vzhledem k šíření nemoci „Covid – 19“, která se bohužel nevyhnula ani personálu těchto zařízení a hrozí riziko dostupné péče o starší či nemohoucí spoluobčany.

Rádi bychom Vás požádali o dobrovolnou pomoc v zajištění lidských zdrojů z Vašich řad.

Podotýkáme ale, že hlavně v zařízeních Centra sociálních služeb je to práce opravdu v první linii, náročná jak psychicky tak i fyzicky.

Jedná se především o pomocné práce dobrovolníků v těchto zařízeních, kteří by byli nápomocni zbytku personálu pro zajištění dostupné péče v zařízeních s pečovatelskou službou či zařízeních pro seniory. 

  1. Centrum sociálních služeb Znojmo.

Přednostně hledáme lidi se zdravotnickým vzděláním či zkušeností při péči o nemohoucí. Základní instrukce a rozsah pomoci, vždy obdrží konkrétní osoby dle potřeb pracoviště. Jednalo by se o práci především v 12ti hodinových službách. Zařízení jsou na území Města Znojma. Dobrovolníci budou vybaveni ochrannými pomůckami a náležitě poučeni, aby nedošlo k ohrožení jejich zdraví.

Hlásit se mohou na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  1. Nemocnici Znojmo

Nemocnice Znojmo vzhledem k náročnosti a rozsahu poskytovaných služeb potřebuje u dobrovolníků zdravotnické vzdělání, kurzy a zkušeností. Dobrovolníci se mohou hlásit na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

plk. Mgr. Radek Chromý
ředitel územního odboru

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje

územní odbor Znojmo

Pražská 59b, 669 02 Znojmo

tel.: +420 950 645 118

mob.: +420 724 195 103

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.firebrno.cz

Užitečné odkazy

daniz

lahofer

logo

logo

logo

Logoidsjmk

logo mark

np

soc

vinarstvi

© 2021 Obec Dobšice. Všechna práva vyhrazena.

GOLDEN ORANGE

Prohlášení o přístupnosti